ART / Lithographs / Book 11729144
nr 1172 9144
BOOK
RUNE JANSSON (1918-2014), "Strater", mapp med 48 litografiska tryck, ej signerad 7 numrerad,
RUNE JANSSON (1918-2014), "Strater", mapp med 48 litografiska tryck, ej signerad 7 numrerad
1000
SEK 300
Monday Mars 26 2018
at 18:13:45
24/3 23:42:19